HOŞGELDİNİZ

Bombula Grup, Yayın-Yapım, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon, Kreatif Tasarım, İnteraktif Tasarım, Animasyon, Marka Danışmanlığı, Dijital Reklamcılık, Sosyal Medya Yönetimi - Denetimi ve Dijital PR alanlarında hizmet veren bir dijital medya kuruluşudur.

Bombula Grup olarak, bünyemizde çalışan alanlarında akademik eğitimlerini tamamlamış sektörde başarılı projelere imza atan genç bir ekibe sahibiz. Ekibimizle birlikte, Türkiye’de ve dünyada bu güne kadar gündeme gelmemiş, yenilikçi projelerde yer almaya devam ediyoruz. Şirketimizin, ismini de aldığı, “Bombula” kelime anlamı olarak “örümcek” demektir.

Dijital dünya da var olmak, farkınızı doğru şekilde yansıtmak ve sürekliliğini sağlamak için, hedefinizi en sağlam ağlarla örüyoruz, çünkü Bombula Grup, dijital dünya da markanızı ulaşmak istediğiniz kitleden daha fazlasına götürmeyi amaçlar. Markanızın imajı ve yılların birikimini dijital dünyanın sınırsızlığında güçlendirin. Bizim için öncelik taşıyan tek unsur müşterilerimizin memnuniyetidir.

Kurumsallık için Web sitesi tasarlatabileceğiniz, sosyal medya profilinizi iyileştirmek ve özgünleştirmek için çalışabileceğiniz, marka değerinizi arttırmak için, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz, çözüm odaklı ve iş değil aşk yapan tek firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

 

 

Unutmayın; BAŞARI İÇİN PLAN YAPMIYORSANIZ, O ZAMAN HÜKMEN BAŞARISIZLIĞI PLANLIYORSUNUZ DEMEKTİR.